KOMO-gecertificeerd
Tuinscherm grenen groen geïmpregneerd 21-planks (21 + 2) Enschede 180/90 x 180 cm verloop
€ 111,95 incl. btw
| Hoogte | |
|---|---|
| Materiaal Type | Grenen |
| Kleur | |
| Breedte | |
| Aantal Tussenliggende Latten | 2 |
| Behandeling | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Gesloten Scherm | Nee |
| Hoogte Minimum | 90 cm |
| Horizontaal Bruikbaar | Nee |
| Installatiemethode | Rvs geschroefd |
| Kwaliteitskeurmerk | Pefc |
| Tussenliggende Lat Maat | 0 cm, 1, 6 x 14 |
| Type Plank | 0 cm, 1, 6 x 14 |








