Dit basismodel wordt geleverd exclusief dakbedekking, vloer, dakgoot, ramen en buitendeuren. Dit geeft je de vrijheid om elk detail zelf te kiezen, van het type ramen tot de kleur van de dakbedekking.
Blokhut – Tuinhuis Ardee | zadeldak | 70 mm | 700 x 817 x 317 cm | vuren
Prijsklasse: € 17.879,00 tot € 20.709,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 6 |
| Aantal Deuren | 6 |
| Aantal Ruimten | 5 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 44.2 m² |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Constructie Variant | De dakplanken van deze blokhut hebben een dikte van 27 mm, wat ideaal is voor isolatie |
| Dakoppervlakte | 64.8 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 4 |
| Fundering | 680 x 797 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-6-3mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 119.5 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Luifeloppervlakte | 6.4 m² |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 50.6 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Enkele deur |
| Wanddikte | 70 mm |




