| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Behandeling | |
| Blokhut Behandeling | Rcw geïmpregneerd |
| Fenestratie Binnenafmeting | 0 cm, 0 x 92, 120 |
| Fenestratie Buitenafmeting | 128, 5 cm, 5 x 100 |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-9-3mm |
| Inbegrepen | Raamkozijn |
| Raamtype | Dubbel draai- /kiepraam |
| Ruitverdeling | Losse roedes |
Red Class Wood draai- / kiepraam dubbel L6 vuren, 3-9-3mm isolatieglas, 128,5 x 100,5 cm
€ 544,95 incl. btw




