Deze deur is aan 2 kanten met hout bekleed met daartussen isolatiemateriaal
Deur enkel met raam XXL linksdraaiend, vuren, 106,5 x 215 cm
Prijsklasse: € 599,95 tot € 694,95 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Behandeling | |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Draairichting Deur | Links scharnierend |
| Fenestratie Binnenafmeting | 0 cm, 0 x 209, 99 |
| Fenestratie Buitenafmeting | 0 cm, 106, 5 x 215 |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 4-6-4mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Ruitverdeling | Losse roedes |
| Type Deur | Enkele deur |




