Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhutprieel Konstantin | plat dak | 40 mm | 500 x 340 x 222 cm | vuren
Prijsklasse: € 2.949,00 tot € 3.749,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Blokhut Behandeling | Geel geïmpregneerd |
| Dakoppervlakte | 23 m² |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Fundering | 480 x 330 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 21.5 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Luifeloppervlakte | 16 m² |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 16 m² |
| Type Dak | |
| Wanddikte | 40 mm |











