Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Irina | zadeldak | 19 mm | 200 x 155 x 217 cm | vuren
Prijsklasse: € 699,95 tot € 1.098,99 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 6 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 2.6 m² |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Dakoppervlakte | 4 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 4 |
| Fundering | 188 x 143 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Inbegrepen | Schuifgrendel |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 5.2 m³ |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 2.6 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Enkele deur |
| Wanddikte | 19 mm |









