| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Behandeling | |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Fenestratie Binnenafmeting | 0 cm, 0 x 77, 112 |
| Fenestratie Buitenafmeting | 0 cm, 119, 5 x 87 |
| Glas | Enkel glas |
| Glasdikte | 4mm |
| Inbegrepen | Raamkozijn |
| Raamtype | Uitzetraam |
| Ruitverdeling | Losse roedes |
Uitzetraam enkel W2 vuren, 4mm enkel glas, 119,5 x 87 cm
Prijsklasse: € 172,95 tot € 226,95 incl. btw







