| Lengte | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Kleur | |
| Breedte | |
| Behandeling | |
| Beugel | 4, 5 cm, 5 x 14 |
| Blokhut Behandeling | Rcw geïmpregneerd |
| Doe-het-zelf | Nee |
| Hoogte Walk Through | 224 cm |
| Inbegrepen | Bouwtekening |
| Kwaliteitskeurmerk | Pefc |
| Ringbalk | 0 cm, 0 x 12, 12 |
€ 894,95 incl. btw
| Lengte | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Kleur | |
| Breedte | |
| Behandeling | |
| Beugel | 4, 5 cm, 5 x 14 |
| Blokhut Behandeling | Rcw geïmpregneerd |
| Doe-het-zelf | Nee |
| Hoogte Walk Through | 224 cm |
| Inbegrepen | Bouwtekening |
| Kwaliteitskeurmerk | Pefc |
| Ringbalk | 0 cm, 0 x 12, 12 |



Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Gaat u akkoord?

