| Materiaal Type | Vuren |
|---|---|
| Kleur | |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Behandeling | |
| Beugel | 0 cm, 0 x 11, 5 |
| Dakboei | 2, 2 x 14, 5 cm |
| Doe-het-zelf | Nee |
| Hoogte Walk Through | 229 cm |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Kwaliteitskeurmerk | Neutraal |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 0 cm, 0 x 11, 5 |
| Spanten | 0 cm, 0 x 9, 4 |
| Materiaal | |
| Type Dak |




