| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Douglas |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Behandeling | |
| Dakbedekking Behandeling | Zwart gespoten |
| Drogen | |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Hoogte Walk Through | 224 cm |
| Inbegrepen | Bouwtekening |
| Inbegrepen Dakbedekking | Epdm |
| Kernvrij | Ja |
| Kwaliteitskeurmerk | Pefc |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 0 cm, 0 x 14, 14 |
| Spanten | 0 cm, 5 x 14, 6 |
| Top Kwaliteit | Ja |
| Type Dak |
Platdak Stavanger type L, samenstelling 4, 326 x 950 x 245 cm
Prijsklasse: € 8.769,00 tot € 8.918,99 incl. btw




