| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Grenen |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Behandeling | |
| Beugel | 4, 4 x 6, 8 cm |
| Blokhut Behandeling | Grijs geïmpregneerd |
| Hoogte Walk Through | 230 cm |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Kwaliteitskeurmerk | Neutraal |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 4, 4 cm, 4 x 9 |
| Spanten | 4, 4 cm, 4 x 9 |
| Type Dak |






