Deze OSB3 platen beschikken over een Mes & Groef profiel aan de lange zijden.
| Afwerking | 2 Zijden T&G |
|---|---|
| Behandeling | onbehandeld |
| Houtsoort | OSB3 |
| Breedte | 122 cm |
| Lengte | 244 cm |
| Type plank | t&g |
| Dikte | 1, 80 cm |
| Keurmerken | PEFC |
€ 23,00 incl. btw
Deze OSB3 platen beschikken over een Mes & Groef profiel aan de lange zijden.
| Afwerking | 2 Zijden T&G |
|---|---|
| Behandeling | onbehandeld |
| Houtsoort | OSB3 |
| Breedte | 122 cm |
| Lengte | 244 cm |
| Type plank | t&g |
| Dikte | 1, 80 cm |
| Keurmerken | PEFC |
Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Gaat u akkoord?

