| Afwerking | 4 Zijden T&G |
|---|---|
| Behandeling | onbehandeld |
| Houtsoort | OSB3 |
| Breedte | 59 cm |
| Lengte | 244 cm |
| Type plank | t&g |
| Dikte | 1, 20 cm |
| Keurmerken | PEFC |
€ 10,50 incl. btw
| Afwerking | 4 Zijden T&G |
|---|---|
| Behandeling | onbehandeld |
| Houtsoort | OSB3 |
| Breedte | 59 cm |
| Lengte | 244 cm |
| Type plank | t&g |
| Dikte | 1, 20 cm |
| Keurmerken | PEFC |
Wij gebruiken cookies om uw surfervaring te verbeteren. Gaat u akkoord?

