| Materiaal Type | Vuren |
|---|---|
| Breedte | |
| Lengte | |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 1.77 m² |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Dakhelling | 7 degree |
| Dakoppervlakte | 2.78 m² |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 4 |
| Fundering | 218 x 90 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Gewicht | |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Inbegrepen Dakbedekking | Dakleer |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 1.77 m² |
| Type Dak | |
| Wanddikte | 19 mm |
| Materiaal |




