Dit is een doe-het-zelf product, wat betekent dat planken, balken en palen dikwijls nog op maat gezaagd moeten worden.
Kapschuur Billund XXL Samenstelling 7 Red Class Wood 1043 x 512 x 436 cm
Prijsklasse: € 12.419,00 tot € 12.709,01 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Behandeling | |
| Bekledingsplaat | Zweeds rabat |
| Beugel | 5 cm, 5 x 17, 6 |
| Constructie Variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Dakbedekking | |
| Dakbedekking Behandeling | Onbehandeld |
| Dakboei | 0 cm, 2, 8 x 19 |
| Dakoppervlakte | 51.4 m² |
| Doe-het-zelf | Ja |
| Fundering | 1043 x 452 cm |
| Hoogte Walk Through | 224 cm |
| Inbegrepen | Bouwtekening |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Modulair | 1 |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 0 cm, 0 x 14, 14 |
| Spanten | 5 cm, 5 x 17, 6 |
| Type Dak |




