Simpel te legen middels stop in bodem. Bankjes, afdekhoes, RVS houtkachel inclusief pijp en vonkenvanger, veiligheidshek, luxe afwerking bovenrand hottub, verstelbare RVS- spanbanden rondom de hottub, een trap en geïmpregneerde balken onder de kuip.
De kachel heeft een verwarmingscapaciteit van 25 kW en is gemaakt van roestvrij staal (RST AISI 304). De kachel is voorzien van een CE-certificering.
| Materiaal Type | Vuren |
|---|---|
| Diameter | 200 cm |
| Behandeling | |
| Binnendiameter | 190 cm |
| Hoogte Binnenkant | 90 cm |
| Inbegrepen | Rvs houtkachel |
| Inhoud Liters | 2500 L |
| Verwarmingsinstallatie | Intern |
| Verwarmingstype | Houtgestookt |
| Vooraf geinstalleerd | Nee |
| Wanddikte | 42 mm |
| Materiaal |









