Deze deur is aan 2 kanten met hout bekleed met daartussen isolatiemateriaal
Dubbele deur+kozijn, vuren, 174 x 209 cm, dubbel glas Deur XL rechtsdraaiend
Prijsklasse: € 949,95 tot € 1.109,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Behandeling | |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Fenestratie Binnenafmeting | 0 cm, 0 x 209, 174 |
| Fenestratie Buitenafmeting | 0 cm, 181, 5 x 215 |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 4-6-4mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Ruitverdeling | Losse roedes |
| Type Deur | Dubbele deur |







