| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Behandeling | |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Fenestratie Binnenafmeting | 0 cm, 0 x 190, 159 |
| Fenestratie Buitenafmeting | 0 cm, 166, 5 x 196 |
| Glas | Enkel glas |
| Glasdikte | 4mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Ruitverdeling | Losse roedes |
| Type Deur | Dubbele deur |
Dubbele deur+kozijn, vuren, 159 x 190 cm, enkel glas D3
Prijsklasse: € 644,95 tot € 794,95 incl. btw









