Dit is een doe-het-zelf product, wat betekent dat planken, balken en palen dikwijls nog op maat gezaagd moeten worden.
DHZ Plat dak Twello, 794 x 370 x 262 cm, geschaafd douglas
Prijsklasse: € 4.149,01 tot € 4.309,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Douglas |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Behandeling | |
| Bekledingsplaat | Zweeds rabat |
| Beugel | 4, 5 cm, 5 x 14 |
| Constructie Variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Dakbedekking Behandeling | Onbehandeld |
| Dakboei | 0 cm, 1, 9 x 19 |
| Dakoppervlakte | 31.8 m² |
| Doe-het-zelf | Ja |
| Drogen | |
| Fundering | 743 x 370 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Enkel glas |
| Hoogte Walk Through | 235 cm |
| Inbegrepen | Bouwtekening |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | 0 |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 4, 5 cm, 5 x 14 |
| Spanten | 4, 5 cm, 5 x 14 |
| Top Kwaliteit | Ja |
| Type Dak |






