Dit is een doe-het-zelf product, wat betekent dat planken, balken en palen dikwijls nog op maat gezaagd moeten worden.
DHZ Plat dak Holten, geschaafd douglas 300 x 300+390 cm
Prijsklasse: € 4.469,00 tot € 4.479,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Douglas |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 1 |
| Aantal Deuren | 1 |
| Behandeling | |
| Bekledingsplaat | Zweeds rabat |
| Beugel | 0 cm, 5 x 16, 6 |
| Constructie Variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Dakbedekking Behandeling | Zwart gespoten |
| Dakboei | 0 cm, 1, 9 x 19 |
| Dakoppervlakte | 25.9 m² |
| Doe-het-zelf | Ja |
| Drogen | |
| Fundering | 690 x 300 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Enkel glas |
| Hoogte Walk Through | 235 cm |
| Inbegrepen | Bouwtekening |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | 0 |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 0 cm, 5 x 16, 6 |
| Spanten | 0 cm, 5 x 16, 6 |
| Top Kwaliteit | Ja |
| Type Dak |





