Dit is een doe-het-zelf product, wat betekent dat planken, balken en palen dikwijls nog op maat gezaagd moeten worden.
DHZ Kapschuur Boekelo, douglas | 900 x 340 x 312 cm
Prijsklasse: € 3.329,00 tot € 3.689,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Douglas |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Behandeling | |
| Bekledingsplaat | Zweeds rabat |
| Beugel | 0 cm, 0 x 15, 5 |
| Dakbedekking Behandeling | Onbehandeld |
| Dakboei | 0 cm, 2, 2 x 20 |
| Doe-het-zelf | Ja |
| Drogen | |
| Fundering | 900 x 250 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Hoogte Walk Through | 286 cm |
| Inbegrepen | Bouwtekening |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | 0 |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 0 cm, 0 x 15, 5 |
| Spanten | 0 cm, 0 x 15, 5 |
| Top Kwaliteit | Ja |
| Type Dak |









