Dit is een doe-het-zelf product, wat betekent dat planken, balken en palen dikwijls nog op maat gezaagd moeten worden.
| Materiaal Type | Douglas |
|---|---|
| Breedte | |
| Lengte | |
| Behandeling | |
| Beugel | 0 cm, 0 x 15, 5 |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Dakboei | 0 cm, 2, 5 x 25 |
| Dakoppervlakte | 27 m² |
| Doe-het-zelf | Ja |
| Drogen | |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Hoogte Walk Through | 230 cm |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Kernvrij | Ja |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 0 cm, 0 x 15, 5 |
| Spanten | 0 cm, 0 x 15, 5 |
| Top Kwaliteit | Ja |
| Type Dak | |
| Materiaal |







