Dit is een doe-het-zelf product, wat betekent dat planken, balken en palen dikwijls nog op maat gezaagd moeten worden.
DHZ berging Enter 400 x 300 cm incl. dubbele deur, verticale wanden
Prijsklasse: € 3.689,00 tot € 3.879,01 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Douglas |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Behandeling | |
| Bekledingsplaat | Dubbel lip profiel |
| Constructie Variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Dakbedekking Behandeling | Zwart geïmpregneerd |
| Dakboei | 0 cm, 2, 2 x 20 |
| Dakoppervlakte | 12 m² |
| Doe-het-zelf | Ja |
| Drogen | |
| Fundering | 400 x 300 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Inbegrepen | Bouwtekening |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | 0 |
| Nokhoogte | |
| Ringbalk | 0 cm, 0 x 15, 5 |
| Spanten | 0 cm, 0 x 15, 5 |
| Top Kwaliteit | Ja |
| Type Dak |





