| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Behandeling | |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Fenestratie Binnenafmeting | 0 cm, 0 x 188, 83 |
| Fenestratie Buitenafmeting | 0 cm, 5 x 196, 90 |
| Glas | Enkel glas |
| Glasdikte | 4mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Ruitverdeling | Losse roedes |
| Type Deur | Enkele deur |
Deur enkel met raam D6 rechtsdraaiend, vuren, 90,5 x 196 cm
Prijsklasse: € 324,95 tot € 400,95 incl. btw







