Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Zerja | lessenaarsdak | 28 mm | 498 x 298 x 225 cm | vuren
Prijsklasse: € 2.329,00 tot € 3.239,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Nokhoogte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Aantal Vaste Ramen | 2 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 9 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 13.4 m² |
| Blokhut Behandeling | Groen geïmpregneerd |
| Dakoppervlakte | 17.3 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Fundering | 480 x 280 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Enkel glas |
| Glasdikte | 4mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 30.2 m³ |
| Oppervlakte Totaal | 13.4 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 28 mm |









