De opbouwtekening van deze blokhut kunt u opvragen bij de afdeling Customer Support
Blokhut – Tuinhuis Ulrik | zadeldak | 44 mm | 380 x 380 x 263 cm | vuren
Prijsklasse: € 3.309,00 tot € 4.229,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 1 |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 12.9 m² |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Constructie Variant | Deuren en ramen zijn zowel links als rechts te plaatsen |
| Dakoppervlakte | 19.7 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 4 |
| Fundering | 360 x 360 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-6-3mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 29.8 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 12.9 m² |
| Ruitverdeling | Losse roedes |
| Type Dak | |
| Wanddikte | 44 mm |











