Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Perlund | zadeldak | 28 mm | 300 x 300 x 245 cm | vuren
Prijsklasse: € 1.658,99 tot € 2.079,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 7.8 m² |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Dakoppervlakte | 13.1 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 4 |
| Fundering | 280 x 280 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Enkel glas |
| Glasdikte | 4mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 17.5 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 7.8 m² |
| Ruitverdeling | Vaste roedes |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 28 mm |











