Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Oletha | plat dak | 40 mm | 392 x 300 x 251 cm | vuren
Prijsklasse: € 6.149,00 tot € 7.148,99 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Aantal Vaste Ramen | 3 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 9.5 m² |
| Blokhut Behandeling | Geel geïmpregneerd |
| Constructie Variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Dakoppervlakte | 40 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Fundering | 765 x 251 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-6-3mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 26.6 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Luifeloppervlakte | 26.6 m² |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 36.1 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 40 mm |











