Let op: het unieke pakketnummer, staat vermeld in de handleiding, op de tekening en op de sticker aan de bovenzijde van het pakket. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Noja | zadeldak | 28 mm | 298 x 298 x 238 cm | vuren | onbehandeld
€ 1.379,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Nokhoogte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 7.4 m² |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Dakoppervlakte | 10.4 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 4 |
| Fundering | 278 x 278 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Enkel glas |
| Glasdikte | 4mm |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 16 m³ |
| Oppervlakte Totaal | 7.4 m² |
| Ruitverdeling | Vaste roedes |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 28 mm |









