Het basismodel wordt geleverd zonder ramen en buitendeuren. Deze moeten er los bijbesteld worden. Kies uit houten of kunststof ramen en buitendeuren.
Let op: het unieke pakketnummer, staat vermeld in de handleiding, op de tekening en op de sticker aan de bovenzijde van het pakket. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Letterkenny | zadeldak | 70 mm | 1120 x 595 x 304 cm | vuren
Prijsklasse: € 21.349,00 tot € 27.259,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 10 |
| Aantal Deuren | 6 |
| Aantal Ruimten | 4 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 46.6 m² |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Constructie Variant | De dakplanken van deze blokhut hebben een dikte van 27 mm, wat ideaal is voor isolatie |
| Dakoppervlakte | 75.4 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 4 |
| Fundering | 1100 x 575 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-6-3mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 116.5 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Luifeloppervlakte | 12.3 m² |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 58.9 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Enkele deur |
| Wanddikte | 70 mm |









