Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Jutta | schilddak | 44 mm | 303 x 303 x 270 cm | vuren
Prijsklasse: € 3.819,00 tot € 4.939,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Nokhoogte | |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Aantal Vaste Ramen | 2 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 7 m² |
| Blokhut Behandeling | Grijs geïmpregneerd |
| Constructie Variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Dakoppervlakte | 20 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Fundering | 556 x 283 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-6-3mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 17.5 m³ |
| Luifel | Met overkapping zijkant |
| Luifeloppervlakte | 7.4 m² |
| Oppervlakte Totaal | 14.4 m² |
| Ruitverdeling | Losse roedes |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 44 mm |









