Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis James | plat dak | 44 mm | 400 x 300 x 223 cm | vuren
Prijsklasse: € 3.759,00 tot € 4.699,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 3 |
| Aantal Deuren | 2 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 10.1 m² |
| Blokhut Behandeling | Onbehandeld |
| Dakoppervlakte | 18.5 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 4 |
| Fundering | 380 x 280 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 4-6-4mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 22.2 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 10.1 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 44 mm |









