Het basismodel wordt geleverd zonder ramen en buitendeuren. Deze moeten er los bijbesteld worden. Kies uit houten of kunststof ramen en buitendeuren.
Let op: het unieke pakketnummer, staat vermeld in de handleiding, op de tekening en op de sticker aan de bovenzijde van het pakket. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Fuerteventura | zadeldak | 70 mm | 941 x 848 x 317 cm | vuren
Prijsklasse: € 25.219,00 tot € 32.949,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Nokhoogte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 8 |
| Aantal Deuren | 6 |
| Aantal Ruimten | 5 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 64.8 m² |
| Blokhut Behandeling | Grijs geïmpregneerd |
| Constructie Variant | De dakplanken van deze blokhut hebben een dikte van 27 mm, wat ideaal is voor isolatie |
| Dakoppervlakte | 87.2 m² |
| Draairichting Deur | Links scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Fundering | 921 x 828 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-9-3mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 183.9 m³ |
| Luifel | Met overkapping zijkant |
| Luifeloppervlakte | 7.2 m² |
| Oppervlakte Totaal | 72 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Enkele deur |
| Wanddikte | 70 mm |









