Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Clockhouse Trevor | zadeldak | 70 mm | 550 x 400 x 351 cm | vuren
Prijsklasse: € 6.169,00 tot € 7.929,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 8 |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 20.1 m² |
| Blokhut Behandeling | Rcw geïmpregneerd |
| Constructie Variant | Voor een 100 mm kunststof of 125 mm verzinkte dakgoot is tevens een extra wandlaag nodig |
| Dakoppervlakte | 30 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Fundering | 530 x 380 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 4-6-4mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 60.3 m³ |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 20.1 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 70 mm |









