Het basismodel wordt geleverd zonder ramen en buitendeuren. Deze moeten er los bijbesteld worden. Kies uit houten of kunststof ramen en buitendeuren.
Let op: het unieke pakketnummer, staat vermeld in de handleiding, op de tekening en op de sticker aan de bovenzijde van het pakket. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Bridgend | plat dak | 70 mm | 380 x 380 x 229 cm | vuren
Prijsklasse: € 9.409,00 tot € 11.289,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Nokhoogte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 4 |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 11.8 m² |
| Blokhut Behandeling | Groen geïmpregneerd |
| Constructie Variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Dakoppervlakte | 40.4 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Fundering | 658 x 658 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-6-3mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 29 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Luifeloppervlakte | 21.3 m² |
| Oppervlakte Totaal | 33.1 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 70 mm |











