Het basismodel wordt geleverd zonder ramen en buitendeuren. Deze moeten er los bijbesteld worden. Kies uit houten of kunststof ramen en buitendeuren.
Let op: het unieke pakketnummer, staat vermeld in de handleiding, op de tekening en op de sticker aan de bovenzijde van het pakket. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Blokhut – Tuinhuis Ballyragget | zadeldak | 70 mm | 595 x 800 x 277 cm | vuren
Prijsklasse: € 11.239,00 tot € 12.789,00 incl. btw
| Kleur | |
|---|---|
| Materiaal Type | Vuren |
| Breedte | |
| Lengte | |
| Aantal Bewegende Ramen | 4 |
| Aantal Deuren | 1 |
| Aantal Ruimten | 1 |
| Afmetingen Hoek Profiel | 10 cm |
| Behandeling | |
| Binnenvloeroppervlakte | 42.6 m² |
| Blokhut Behandeling | Geel geïmpregneerd |
| Constructie Variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Dakoppervlakte | 59.6 m² |
| Draairichting Deur | Rechts scharnierend |
| Drogen | |
| Duurzaamheidsklasse | Duurzaamheidsklasse 3 |
| Fundering | 575 x 780 cm |
| Geschikt Voor Dakpan | Nee |
| Glas | Isolatieglas |
| Glasdikte | 3-9-3mm |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Inbegrepen Dakbedekking | Optioneel |
| Inhoud M3 | 107.8 m³ |
| Luifel | Met overkapping voorkant |
| Luifeloppervlakte | 7.5 m² |
| Nokhoogte | |
| Oppervlakte Totaal | 50.1 m² |
| Type Dak | |
| Type Deur | Dubbele deur |
| Wanddikte | 70 mm |






